O nas

Firma VOYTECH Engineering Service powstała w 2012r. na bazie doświadczenia zdobytego w dziedzinie produkcji aparatury dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego i metalowego jak również montażu mechanicznego linii technologicznych oraz instalacji przemysłowych.

W tym samym roku firma rozpoczęła współpracę w zakresie nadzoru i kierowania pracami montażowymi z niemiecką firmą LOI Thermprocess ( Grupa Tenova ) będącą jednym z wiodących dostawców przemysłowych pieców grzewczych oraz technologii obróbki cieplnej metali na świecie.

Współpraca ta zaowocowała naszym udziałem w projektach na trzech kontynentach – od Europy przez Azję po Amerykę Północną, dla klientów końcowych takich jak: STALPRODUKT S.A. (Polska), APERAM (Belgia), ThyssenKrupp (Indie), HYUNDAI Steel (Korea Południowa), DAEHO (Korea Południowa) oraz POSCO (Meksyk).

Z biegiem czasu poszerzyliśmy zakres oferowanych usług o prace spawalnicze i montażowe w ramach outsourcingu oraz innych form wsparcia technicznego.

Dysponujemy najlepszymi specjalistami w dziedzinie spawalnictwa i metaloznawstwa dzięki czemu jesteśmy w stanie opracować technologie spawania WPS również dla nietypowych gatunków materiałów, a dzięki współpracy z wyższymi uczelniami technicznymi służymy pomocą w opracowaniu różnego typu badań i ekspertyz.

Do powierzonych zadań zawsze podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w myśl zasady: „sukces naszych klientów jest naszym sukcesem”.

Zapraszamy do współpracy


Jakość

Doświadczenie

Bezpieczeństwo

Partnerzy na całym świecie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?